Hepastrong Amino

UZTUR NORMĀLU AKNU DARBĪBU!


Nav otra tāda orgāna, kurš spētu pilnvērtīgi aizvietot aknas, tāpēc tās ir īpaši jāsaudzē! Aknas nepārtaukti veic dažādas dzīvībai svarīgas funkcijas - uztur orgaisma tīrību un veselību!

Kādos gadījumos ieteicams lietot Hepastrong Amino?

Paaugstināti aknu rādītāji (ALAT/ASAT)

Aknu funkciju traucējumi

Pastāvīga medikamentu lietošana

Slikti ēšanas paradumi

Alkohola lietošana

Saskarsme ar ķimikālijām

Par Hepastrong Amino

Hepastrong Amino ir aminoskābju komplekss aknu funkcijām. Sastāvā esošais holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu un homocisteīna metabolismu un palīdz uzturēt normālu aknu darbību.


Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā.

* Pirms produkta lietošanas iesakām rūpīgi izlasīt lietošanas instrukciju kā arī konsultēties ar ārstu vai farmaceitu tā iedarbību uz organismu. Reģistrēts PVD Novērtēšanas un reģistrācijas centrā kā uztura bagātinātājs Nr. 9913. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.  

** Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā – pēc konsultācijas ar ārstu.

Hepastrong Amino sastāvs

L-Ornitīns

Holīns

L-Arginīns

L-Metionīns

VAI ZINĀT, KĀ JŪSU DZĪVES VEIDS IETEKMĒ AKNU VESELĪBU?

Hepastrong-web-materiali-17.png

Video

AKNU STEATOZE

Aknu steatoze apzīmē tauku uzkrāšanās aknu šūnās. Veselām aknām vajadzētu saturēt maz vai vispār būt bez taukiem. Statistika liecina, ka 1 no 4 cilvēkiem ir agrīna aknu steatozes stadija. Laika gaitā tas var izraisīt nopietnākas aknu slimības, kā steatohepatīts, kas pat var tālāk izraisīt aknu cirozi, tāpēc ir ļoti svarīgi rūpēties par aknu veselību.

PAAUGSTINĀTI AKNU ENZĪMI


Aknu steatozi parasti diagnosticē ar ultraskaņas palīdzību vai veicot asins analīzes, kas varētu parādīt paaugstinātu aknu enzīmu līmeni - alanīna aminotransferāzes (ALAT) un aspartāta aminotransferāzes (ASAT). Aknu enzīmu līmeņa paaugstināšanās ir pazīme, ka varētu būt aknu iekaisums.

SAŅEM LABĀKO!


JAUNA PAAUDZES AMINOSKĀBJU KOMPLEKSS AKNU FUNKCIJĀM!

Solepharm-HR-web-materiali-07.png

SVARĪGI FAKTI PAR HEPASTRONG AMINO

Ražots ES

Bez ĢMO

Nesatur glutēnu

Nesatur laktozi

Nesatur soju

Aminoskābes


Farmaceitiskajā rūpniecībā ļoti bieži lieto augu ekstraktus, kaut arī tie tieši veidā tie nespēj ietekmēt aknu šūnas.
Lai darbotos uz aknu darbības uzlabošanu tiešā veidā, ir jāizmanto vai nu olbaltumvielas, vai aminoskābes.

Hepastrong Amino

Hepastrong Amino pasaules mērogā

Aptiekās Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā
Atzīts zīmols aknu detoksifikācijai
TOP 3 izvēles produkts aknām

.


SOLÉ PHARMA HEALTHCARE

.

Solé Pharma

Solé Pharma® Healthcare ir Latvijā ražojošs farmācijas uzņēmums, kas veiksmīgi eksportē augstas kvalitātes farmaceitiskos produktus un labsajūtu uz vairāk nekā uz 22 valstīm. Solé Pharma® farmaceitiskos produktus izstrādā mūsu pašu farmaceitu un ārstu komanda ciešā sadarbībā ar zinātniskajiem institūtiem, ņemot verā mūsdienu dzīvesveidu un slimību izplatību. Eksporta apjomu augšana ir rezultāts kvalitātei un spēcīgai attiecību uzturēšanai ar esošiem un topošiem biznesa partneriem.

Solé Pharma® produktu portfelis pēdējo 10 gadu laikā ir pieaudzis līdz 90 dažādām formulām un mēs turpināsim katru gadu izstrādāt jaunus produktus, un uzlabot esošās formulas atkarībā no katras valsts un partnera individuālajām vajadzībām. Mūsu darbinieki ikdienā veic Solé Pharma® misiju un ātri reaģē uz mūsu klientu, izplatītāju un partneru aktuālākajām vajadzībām. Solé Pharma® misija ir ieguldīt un pārstāvēt kvalitāti farmācijas nozarē.

SOLÉ PHARMA HEALTHCARE

Kur pirkt Hepastrong Amino?

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.