Hepastrong Amino

UZTUR NORMĀLU AKNU DARBĪBU!


Nav otra tāda orgāna, kurš spētu pilnvērtīgi aizvietot aknas, tāpēc tās ir īpaši jāsaudzē! Aknas nepārtaukti veic dažādas dzīvībai svarīgas funkcijas - uztur orgaisma tīrību un veselību!

Kādos gadījumos ieteicams lietot Hepastrong Amino?

Paaugstināti aknu rādītāji (ALAT/ASAT)

Aknu funkciju traucējumi

Pastāvīga medikamentu lietošana

Slikti ēšanas paradumi

Alkohola lietošana

Saskarsme ar ķimikālijām

Par Hepastrong Amino


Hepastrong Amino ir aminoskābju komplekss aknu funkcijām. Sastāvā esošais holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu un homocisteīna metabolismu un palīdz uzturēt normālu aknu darbību.

Hepastrong Amino sastāvs

L-Ornitīns

Holīns

L-Arginīns

L-Metionīns

Video

Lietošana

Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā.


Nepieciešamības gadījumos devu palielināt pēc ārsta vai farmaceita rekomendācijas. 

Lai panāktu maksimālo efektu, Hepastrong Amino rekomendē lietot kursa veidā 2 mēnešus.

* Pirms produkta lietošanas iesakām rūpīgi izlasīt lietošanas instrukciju kā arī konsultēties ar ārstu vai farmaceitu tā iedarbību uz organismu. Reģistrēts PVD Novērtēšanas un reģistrācijas centrā kā uztura bagātinātājs Nr. 9913. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.  

** Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā – pēc konsultācijas ar ārstu.

Hepastrong Amino

Aminoskābes


Farmaceitiskajā rūpniecībā ļoti bieži lieto augu ekstraktus, kaut arī tie tieši veidā tie nespēj ietekmēt aknu šūnas.
Lai darbotos uz aknu darbības uzlabošanu tiešā veidā, ir jāizmanto vai nu olbaltumvielas, vai aminoskābes.

Hepastrong Amino pasaules mērogā

Aptiekās Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā
Atzīts zīmols aknu detoksifikācijai
TOP 3 izvēles produkts aknām

Solé Pharma Healthcare

Par mums

Solé Pharma® Healthcare ir dinamisks Latvijas farmācijas uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes farmaceitiskos produktus ciešā sadarbībā ar ārstiem, farmaceitiem un zinātniskajiem institūtiem, garantējot izcilu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam, izplatītājam un partnerim. Pateicoties profesionālai komandai un mūsdienīgai ražotnei, Solé Pharma® Healthcare portfelī ietilpst vairāk nekā 50 dažādas formulas, kuru starpā ir arī pasaulē atzīti zīmoli. Solé Pharma® produkti satur aminoskābes, ārstniecības augu ekstraktus, vitamīnus un mikroelementus, kas pierādījuši savu efektivitāti klīniskajos pētījumos un ikdienas praksē.

Pateicoties zinātniskajam departamentam, Solé Pharma® Healthcare ikgadu izstrādā jaunas formulas, ņemot vērā katras valsts individuālās vajadzības. Uzņēmums ir ieguvis starptautisku atpazīstamību, kas nodrošina nepārtrauktu attīstību un efektīvu sadarbību, kas nodibināta 22 valstīs Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā. Uzņēmuma galvenie virzieni ir augstas kvalitātes oriģinālproduktu izveide un ražošana, balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām dabas zinātnēs. Solé Pharma® misija ir dzīves kvalitātes uzlabošana, piedāvājot augstas kvalitātes farmaceitiskos oriģinālproduktus. Solé Pharma® vīzija ir kļūt par vienu no trim vadošajiem farmācijas produktu ražotājiem Eiropā.

SOLÉ PHARMA HEALTHCARE

Kur pirkt Hepastrong Amino?

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU